Tabela Nedir? - Tabela Modelleri

 • Tabela nedir? - Tabela Modelleri
 • Günümüz ticari dünyasında tabela en çok ticari firmalar tarafından tercih edilerek rekabette en sıralarda yer almanın bir aracı olarak görülmektedir.

  Ticari piyasada ve tükeciler arasında tanınmasını sağlamak amacıyla plastik, metal, ahşap ve benzeri maddelerden yapılıp işletmenin dış veya iç cephesine asılan materyallere tabela denir.

  Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekâna göre istenilen boyutlarlarda, renklerde ve biçimde uygulanabilir.

  Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleriyle rekabete
  1-0 önde başlamanızı sağlar.

  Bu bakımdan tabela günümüzde reklam sektörü için önemli bir yerdedir.

  Kutu Harf Tabela

  İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Şık görünümünden dolayı günümüzde kullanımı çoğalan bir reklam tabelası modelidir. Kutu Harf Tabela diğer modellere nazaran masraflı bir tabela modeli olsa da görünürlük açısından rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

  Işıklı Tabela

  Yapımında aydınlatma sistemleri kullanarak yapılan tabela çeşididir. Işıklı Tabela da kullanılan ışıklandırma sistemi yazı ya da logoların her türlü ortamda rahatlıkla görünüp, okunmasını mümkün kılar.

  Vinil Tabela

  Vinil tabela, diğer tabela modellerine göre daha ucuzdur. Vinil Tabela modeli ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır.
  Işıklı vinil tabelada dikkat edilmesi gereken husus vinilin kaliteli ve ışık geçiren vinil olmasıdır.

  Araç Giydirme

  17 yıllık tecrübemizle araçlarınıza folyo reklam giydirmesi yapıyoruz.
  Araç Giydirme, reklam çalışmalarını dijital baskı sistemiyle folyo üzerine baskı veya plotter ile folyo kesimi yapılarak araç üzerine uygulanan bir reklam modelidir.